Full Thread: RSS Croatia - Vijesti
View Single Post
Old April 13th, 2010 #62
bmwbiker
......................... .
 
bmwbiker's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Location: Split, Croatia
Posts: 2,357
Blog Entries: 3
Default

Quote:
Policajci na Facebooku: Pretučeni Ajkić je smeće i bitanga
Potpora karlovačkom policajcu Kristijanu M. i njegovim kolegama naziv je grupe na Facebooku u kojoj je više od 1100 članova izrazilo podršku Kristijanu Majiću, policajcu koji je pretukao Alena Ajkića, te njegovim suspendiranim kolegama.


Uhićeni policajac Majić


Grupu je osnovao Antun Šlat, djelatnik karlovačke Hitne medicinske pomoći, uređuje je glavni dispečer karlovačke Hitne Vladimir Omrčen, a članovi grupe su, između ostalih, i deseci karlovačkih policajaca i njihovi brojni kolege iz drugih policijskih uprava koji otvoreno podržavaju Majićev postupak.

Većina ih Ajkića osuđuje i rasno diskriminira, a postupke Unutarnje kontrole MUP-a i nadređenih nazivaju kukavičkim i izdajničkim.

Tko je tko
- Recite mi tko je toliko glup da ide nekoga prebiti, bio on prekaljeni krimos ili ne, na nekom javnome mjestu, i usput staviti na kocku posao kojim hrani ženu i dva mala sina, ili biti možda i žrtva žutih medija kroz koje se Hrvatska treba uvući u guzicu Europi kad je riječ o jednakosti za sve, to jest toleranciji prema ciganima nakon što je oko njih podignuta prašina u Međimurju u slučaju isplate odštete... Pa baš je nekima lijepo sjelo ovo... Ma, ljudi, gutajte udice koje vam plasiraju drugi, nije bed, a kad-tad će istina izaći na vidjelo i pokazati tko je kriv, a tko nevin - jedan je od komentara koje je u grupu dodao policajac Ivica Bakarić.

Neki od policajaca pozdravili su stav Duška Španovića koji je rekao da dečki iz Unutarnje kontrole u ovakvim slučajevima jedva čekaju da zarade plaću, a nadređeni brzinski peru ruke jer ne daj, Bože, da se počne kopati po njihovim brljotinama, pa zbog toga udaraju po nižim činovima.

- Meni je dosta ovog sranja o lopovu i kriminalcu Alenu Ajkiću, bitangi koju smo primili u ovu našu Hrvatsku za koju su se borili naši očevi. Građani ove zemlje bi trebali već jednom shvatiti da pošteni policajci, kao što je naš Kristijan, čuvaju njih, a nažalost završe u zatvoru kad ih napada takvo smeće kao što je Ajkić i njemu slični. Svi vi trebali bi već jednom prepoznati tko je tko u ovoj državi. Kad je netko od vas čuo da je hrvatski policajac bez razloga napao nekog od vas, poštenih građana ove države. Zato vas molim da dignete svoj glas u ime poštenja i stanete iza našeg Kristijana - poručuje Facebook zajednici Dean Bandula koji se u jednom od postova opisuje kao sin policajca!

Goran Lipošćak jedan je od karlovačkih policajaca koji se također učlanio u ovu grupu te svojim postovima priznao da se manipuliralo medijima za koje tvrdi da su rulju poveli u linč protiv policije.



Pretučeni Ajkić


- Zahvaljujem osnivaču ove grupe jer ovakvo nešto je neophodno da ljudi čuju i drugu stranu priče, a ne samo neistine i novinarski linč! Inače, ja sam jedan od Majićevih kolega kojima ova grupa pruža potporu pa vam mogu samo reći da će se istina saznati kad-tad, ova situacija u kojoj se mi nalazimo, a pogotovo u koju su bacili Kikija, rezultat je laži i manipulacije medijima - kaže policajac Lipošćak.

Navodnim linčem policajaca revoltiran je i službenik Davor Serdar koji kaže da se kojekakvi lopovi i ološ cijene više od onih koji su na pravoj strani. Kad su ti tobože savjesni građani napadnuti od takvih ološa, onda zovu nas da ih zaštitimo i govore da policija ništa ne radi na zaštiti građana - ogorčen je Serdar.

Mama i kiretaža
Kristijan Višnić, Majićev kolega, poručuje Ajkiću da bi se puno gore proveo da je kobne večeri i on bio u policijskom društvu.

- E da sam ja bio s Kikijem kao u ona dobra stara vremena, mislim da bi dotične delinkvente vatrogasci skidali s bandere - nedvosmislen je Višnić.

Osnivač grupe Antun Šlat, medicinar koji bi građanima trebao biti na usluzi uvijek i bez obzira na okolnosti, bezobzirno je uz ostale članove izvrijeđao djevojku koja se usudila o slučaju Ajkić iznijeti mišljenje drukčije od onog koje ima većina članova grupe.

- Mala, ako ti je tata liječnik, sigurno mu je žao što nije napravio kiretažu na tvojoj mami kada je ostala trudna - rekao joj je Šlat.

- Žao mi je što iza ove grupe stoje naši djelatnici. Oni su svoje stavove na Facebooku iznosili isključivo u svoje ime. Hitna medicinska pomoć Karlovac ni u kojem slučaju ne podržava takve stavove, no ne mogu utjecati - komentirao je dr. Mario Vrabac, voditelj karlovačke Hitne pomoći.
http://www.slobodnadalmacija.hr/Hrva...1/Default.aspx
I mislio sam se da su imali posla s Hrvatom....to je CIGAN...e jebiga..

ZA SVE POLICAJCE:

NEMOJTE VI MLATIT CIGANE; PREPUSTITE TO NAMA; VI SAMO TAPKAJTE U MRAKU.
__________________
Tomislav (Tom) Sunic is a Croatian author, former diplomat, and political theorist of the New Right.

In name of Christ.......fight against communist