Vanguard News Network
VNN Media
VNN Digital Library
VNN Reader Mail
VNN Broadcasts

Old June 11th, 2011 #1
bmwbiker
......................... .
 
bmwbiker's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Location: Split, Croatia
Posts: 2,357
Blog Entries: 3
Default Gay pride Split - destroyed by natonal resistance!

http://www.jutarnji.hr/gay-pride-spl...parade/952694/

10 000 of ous normal citizens was pissed on 60 gay idiots who wants to make first gay pride in Split.

Resime is: 5 injured gay idiots, 80 arrested people - gay pride was stoped!

Namlatili smo te debile, usrala se policija, njih smo stisli bliže pederima i onda udri svime šta se nađe, na kraju su panduri morali cijelu rivu očistit od ljudi da bi 50 pederčića uspjelo zaplesati (plesalo ih je 5, ostali su se sakrili iza bine).

Najgore je prošao snimatelj židovske RTL - nokautiralo ga kamenom, bio je u ambulantnim kolima smrad pederski...malo smo ga vrjeđali u stilu: stavi mu toplomjer u guzicu, možda živne; pazi se side; i tako te pizdarije.
__________________
Tomislav (Tom) Sunic is a Croatian author, former diplomat, and political theorist of the New Right.

In name of Christ.......fight against communist
 
Old June 12th, 2011 #2
Serbian
Senior Member
 
Serbian's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 21,685
Default

ha ha dobro ste im jebali mater, svaka cast Pokazali ste zagrebackim pickicama kako se to radi.

Dok smo kod zagrepcana



Samo mi nije jasno zasto ste skandirali 'Ubi Srbina'? Kakve veze imaju vasi pederi sa nama, nismo valjda mi odgovorni i za te bolesnike.


Sad se spremite za reakciju, medjunarodni olos ce da poludi, osude ima da stizu sa svih strana.
__________________
Christianity and Feminism, the two deadliest poisons jews gave to the White Race


''Screw your optics, I'm going in'', American hero Robert Gregory Bowers
 
Old June 12th, 2011 #3
J. Kerr
Whats next?
 
J. Kerr's Avatar
 
Join Date: Dec 2010
Location: Currently living on the outskirts of Diversity
Posts: 820
Default

Look like a good turn-out from a healthy population against perversion!

What i wonder when seeing photos like these are, how the fuck can 'elected' Governments go against the wishes of the general population and send Police and security to allow something to happen that CLEARLY is not supported?

Behind the cops, the fags and the Governments i bet is a small group of rich jews.
 
Old June 12th, 2011 #4
Dale VanderMeer
Your Pro-White Neighbor...
 
Dale VanderMeer's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Somewhere On Your Block Or Road...
Posts: 4,353
Blog Entries: 9
Thumbs up

Here is something we need to see more of.:

Way to go, braća i sestre!
 
Old June 12th, 2011 #5
bmwbiker
......................... .
 
bmwbiker's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Location: Split, Croatia
Posts: 2,357
Blog Entries: 3
Default




Right arm in air with "Za Dom - Spremni!"

Full scale attack on faggs




__________________
Tomislav (Tom) Sunic is a Croatian author, former diplomat, and political theorist of the New Right.

In name of Christ.......fight against communist
 
Old June 12th, 2011 #6
bmwbiker
......................... .
 
bmwbiker's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Location: Split, Croatia
Posts: 2,357
Blog Entries: 3
Default





We was working few days on informing and calling people in Anti-gay meeting, lots of people was OK, Newspapers was all ours activites keep in low profile - never mention in news. But ours efforts was fruitfull, as is seen form pictures.

Only thing what I regret is low usage of gun-strikes (powerful firecracker) and that only one tear gas is used.

If that idiots try to do it next year - I think that would be time to use real bombs....he he he
__________________
Tomislav (Tom) Sunic is a Croatian author, former diplomat, and political theorist of the New Right.

In name of Christ.......fight against communist
 
Old June 13th, 2011 #7
bmwbiker
......................... .
 
bmwbiker's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Location: Split, Croatia
Posts: 2,357
Blog Entries: 3
Default

Gay parada je uništena.

Sad rezime svega šta se dešavalo:

Danima su se ljepili plakati, naljepnice, razgovaralo s ljudima, dogovaralo...koliko sam razumio, dogovoreno je da neće ić puni napad, nego nešto "blaže" jer je ipak Kerum taj koji je dozvolio paradu ali i on može je zaustavit, tako da je do zadnjeg momenta bilo čekano da Kerum obustavi paradu - no to se nije desilo. Tako da se nije trudilo uopće pozivati ljude iz Zagore, Hercegovine, Zadra, Šibenika.

Šefove Torcide je policija pozivala na razgovore i očitavala im bukvicu da su najebali u slučaju nereda, isto tako je bilo s strankom HČSP koja je trebala imat kontra prosvjed - policija ih je toliko istlačila da su ovi morali odustat od kontra prosvjeda (to je bila velika greška policije), jer kontra prosvjed je mogao umirit narod, ovako je svak radio ono šta je htio....sve je mirisalo na SUP i jugoslavenska hapšenja kad god nešto se dešava.

Dok smo kontaktirali s ljudima, osjetila se mržnja prema vlasti, usranoj državi, besparici, lopovluku i jasno pederskim bankama....ljudi su zbilja bili napaljeni i isfustrirani, tako da je dosta njih željelo ozbiljni napad na policiju (skoro pa samoubilački) jer kako kažu: bolje mi je nekog rješit pa godinu odmorit u zatvoru gdje imam hranu, spavanje, a dotle će valjda se situacija popravit. Zbilja smo se iznenadili dobrim odazivom među ljudima.

Mislili smo da će parada proći s malo hukanja, tu i tamo kojom petardom, no izgleda da narodu to njie bilo dovoljno, jednostavno se žele iskaliti na nekome, pogotovo kad znaju da pederi tlače i vode politiku (pošto ih je većina židova ili srba)...ta nepravda gdje manjina tlači većinu je bila okidač. Ljudi se nisu bojali zatvora, dapače, želili su da zarade zatvor - fanatizam do kraja...to sam osjetio tamo 1989, 1990, kad se zakuhavalo u jugoslaviji.

To je bilo brdo klinaca koji su šarali gradom, stavljali plakate, cjele noći su sjedili vanka i čuvali...nevjerojatno!

Policija je zbilja osigurala vrhunski, jasno s toliko ljudi mogu osigurat i paradu četnika, u samoj rulji je bilo hrpa baba, djedova, curica, djece i onda Japanci!!!! nisam mogao vjerovat Japanci, i to kad su skužili šta snimaju, bili su skroz napaljeni (mogao bi se okladit da su i oni bacali kamenje), bilo je crnaca, švaba, norvežana, francuza....opći kupus svega i svačega, da je policija intervenirala žešće e tek onda bi ispalo sranje, sigurno bi netko u metežu izgubio glavinu, a još ako ispadne neki turist, e to je ćao-bao za turističku sezonu. Fala kurcu da su bili pametni i da nisu izveli ništa blesavo - nije da nebi volio....he he he

Onda ta parada, stvarno brdo ljudi, vikanje kao jedan, taj osjećaj zajedništva, znalo se jasno da jebe se koga za pedere, no oni su idealni da bi se raspizdila vlast i da bi se pokazalo da više narod nemože izdržat. Mislim da od te subote, svaki političar će srat gaće kad uđe u Split, jer ovo je grad "gdje nema faca", nebi me začudilo da netko premijerku ili presjednika tilta šakom u glavu jer mu je više pun kurac njihova tlačenja i sirotinje. čovjek nema šta izgubit, to je bila hrpa ljudi koji više nemaju ništa osim svog ponosa i mržnje.

Dobili pederi po pički, od 50-60 koliko ih je krenulo, na cilj je došlo 30, ovo ostali valjda su se opametili i otišli čim je netko bacio suzavac. Narod je osjećao ponos, kako da su dobili bitku, pobjedili....a kad je debela lezbača na bini rekla da: "nemože vjerovati, da smo svi fašisti i huligani", narod je gromoglasno urliknio ooooooooo poklič zadovoljstva!!!!! ko ga jebe, takvi smo i gotovo. Jasno luđakinja nije uspjela govorit dalje od kamenja koja su letljela prema toj debeloj nakazi i uz urlanje "ubij pedera", narod je naglasao razglas!!!!!!

Normalno, policiji je to sve dopizdilo, a ovi su se sakrili iza bine i prekinulo se to sranje...

Onda novinarske laži...ha ha ha...kažu 300 ih je bilo u paradi

- bilo ih je najavljeno 70, a došlo ih je 50-60, do bine su uspjeli doć samo najluđi i to njih 30

policije je bilo 600 - LAŽ

Policije je bilo 1500 kornjača + 500 u civilu, helihopter, transporteri, vozila s kamerama, marice, patrole, psi, čudesa, kad smo zbrojili došli smo do brojke od potrošenih 10 000 000 kuna na defiliranje 30 bolesnika???

10 000 000 kuna je spičkano, ista ta cifra je u u Sanaderovoj optužnici da je popalio tu sumu....za te pare su se mogli napravit 5 vrtića, zgrada s 15 stanova, platit struju socialnim slučajevima - cjelu godinu.
No Hrvatska je bogata država i mi možemo spičkati takvu jebačku suma na paradu 30 bolesnika, svaka čast.

To će dodatno raspizdit narod, jer ekonomska situacija je sve gora, i mislim da se dešava početak jedne revolucije.

Zatvaranje i progon 137 uhićenih, te dodatna novinarska proganjanja sudionika će dodatno napaliti situaciju, Split je poseban grad, dok narod trpi, on se međusobno svađa, no ukoliko se ujedini kao sad, e onda nastaje sranje, i svaki progon, aktivno sudjelovanje policije samo će dodatno raspizdit stvar i kad prve ekipe isprokidaju policiju, onda nastaje opća anarhija - tako je bilo 1990. a jako je blizu bilo u tu subotu.

Ono šta su pederi sad dobili, jest da će ih svaki Splićanin tražiti i gledati ko je ko, i ono malo mirnih pedera je sad u govnima, neće ljudi s njima raditi, neće pričati a vanka mogu uvjek dobit pepeljaru u glavu...malo su se zajebali, jer ovo je grad "u kojemu nema faca".

Nevjerojatno je koliko ljudi podržava razbijanje peder parade.

Desit će se ovo: ljudi koji su bili uhićeni, postat će heroji, pederi će bit iskorjenjeni a s njima i svi političari koji su otvoreno osuđivali i srali po medijima. Policija će zatvarat i dovodit točku tolerancije do usijanja (iovako je sve ošlo u kurac) a onda će debili napravit i drugu paradu, a tad će netko bacit kašikaru pa će bit 5-6 mrtvih. Bit će derneka s policijom i netko će iz te rulje izać ko kolovođa koji će rastrat vlast i uvest anarhiju.

U svakom slučaju mi smo dobili ovu bitku, a kako je krenulo, dobit ćemo i rat. Zbilja narod je popizdio i svidilo im se taj osjećaj zajedništva. Sljedeći put će bit još veselije.
__________________
Tomislav (Tom) Sunic is a Croatian author, former diplomat, and political theorist of the New Right.

In name of Christ.......fight against communist
 
Old June 13th, 2011 #8
Serbian
Senior Member
 
Serbian's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 21,685
Default

Kao sto sam ti rekao na private message ovu bitku ste dobili ali zato ce pederi opet da pokusaju ali ovog puta tamo gde je lakse, gde su sanse za njih mnogo bolje, tako da treba ocekivati Rijeku ili Pulu kao gradove pederskog 'comebacka'. To su mesta komunjarska tako da pedercine znaju da ce tamo lakse proci njihova izopacena parada, a vlast ce sigurno ovog puta da ulozi jos vise truda da sve prodje bez incidenta. Evropa sada gleda a ovi vasi izdajnici su investirali mnogo u taj evropski ZOG projekt tako da treba ocekivati zestoku reakciju policije ovog puta.
No, bez obzira na to mislim da bi trebali da krenu navijaci iz svih delova hrvatske na Istru ako tamo bude nova parada i onda napraviti cudo tamo, pokazati pederima opet ali ovog puta jos zesce.


Vidi ti ove nakaze

__________________
Christianity and Feminism, the two deadliest poisons jews gave to the White Race


''Screw your optics, I'm going in'', American hero Robert Gregory Bowers
 
Old June 13th, 2011 #9
Serbian
Senior Member
 
Serbian's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 21,685
Default

POD BUDNIM OKOM

Nizozemska veleposlanica: Split je potvrda da vam treba monitoring

– Događaji poput subotnjeg u Splitu pokazuju da je Hrvatskoj nadzor i te kako potreban – smatra Stella Ronner-Grubačić i naglašava da su ljudska prava važan dio poglavlja 23.

Kraljevina Nizozemska svakako će tražiti nadzor i nakon zatvaranja pregovora, tijekom cijelog postupka ratifikacije, sve do ulaska Hrvatske u Europsku uniju. Mislim da događaji poput subotnjeg u Splitu pokazuju da je taj nadzor potreban – izjavila je nizozemska veleposlanica Stella Ronner-Grubačić kada se u subotu u Karlovcu na sjednici Savjetodavnog vijeća projekta potpore pravosudnom sektoru govorilo o subotnjem događaju u Splitu.

Veleposlanica je osudila napad na sudionike gay parade te cijeli događaj ocijenila zastrašujućim. Naglasila je da u svim normalnim demokracijama svi ljudi imaju pravo demonstracijama tražiti za svoja prava, a ne da na njih netko baca kamenje, čaše ili boce.

– Ljudska su prava važan dio poglavlja 23, čije zatvaranje tek slijedi – istaknula je.


__________________
Christianity and Feminism, the two deadliest poisons jews gave to the White Race


''Screw your optics, I'm going in'', American hero Robert Gregory Bowers
 
Old June 14th, 2011 #10
bmwbiker
......................... .
 
bmwbiker's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Location: Split, Croatia
Posts: 2,357
Blog Entries: 3
Default

http://www.homopopis.com/

Stranica koja daje slike svih pedera, nakaza i ostalih odbjeglih bolesnika.

Pederi su dobili od policije sve slike 10 000 učesnika Splitskog kamenovanja, te su ih objavili javno. Šta je naravno "pederski", no mi se PONOSIMO šta smo dio 10 000 homofobnih divljaka, a pošto su pravila igre za sve ista, onda se netko sjetio objavit slike svih nakaza ikad slikane...

__________________
Tomislav (Tom) Sunic is a Croatian author, former diplomat, and political theorist of the New Right.

In name of Christ.......fight against communist
 
Old June 14th, 2011 #11
Dale VanderMeer
Your Pro-White Neighbor...
 
Dale VanderMeer's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Somewhere On Your Block Or Road...
Posts: 4,353
Blog Entries: 9
Default

Da li itko reći nizozemski abassador ići jebati sebe? (Ja sam pravi čovjek i nizozemski odobriti ovu poruku!)
 
Old June 14th, 2011 #12
Serbian
Senior Member
 
Serbian's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 21,685
Default

Quote:
Originally Posted by Dale VanderMeer View Post
Da li itko reći nizozemski abassador ići jebati sebe? (Ja sam pravi čovjek i nizozemski odobriti ovu poruku!)
The Dutch are a big factor in the goings on in the former Yugoslavia, they seem to think that they are on some type of 'moral crusade' in the region, and they always instigate and support destructive and criminal policies in the region, from creating and funding the kangaroo 'court' at the Hague, imposing sanctions on Serbia, to support for the spread of Islam in Bosnia/Kosovo and the promotion of fag parades and other degenerate leftist causes in both Serbia and Croatia. The Dutch record in the former Yugoslavia can at best be described as criminal. Of course the Dutch policy is not really Dutch, nor does it benefit the people of Holland in any way, but when you are controlled and heavily propagandized/brainwashed by jews all this is to be expected.
__________________
Christianity and Feminism, the two deadliest poisons jews gave to the White Race


''Screw your optics, I'm going in'', American hero Robert Gregory Bowers
 
Old June 14th, 2011 #13
Serbian
Senior Member
 
Serbian's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 21,685
Default

Quote:
Originally Posted by bmwbiker View Post
http://www.homopopis.com/

Stranica koja daje slike svih pedera, nakaza i ostalih odbjeglih bolesnika.

Pederi su dobili od policije sve slike 10 000 učesnika Splitskog kamenovanja, te su ih objavili javno. Šta je naravno "pederski", no mi se PONOSIMO šta smo dio 10 000 homofobnih divljaka, a pošto su pravila igre za sve ista, onda se netko sjetio objavit slike svih nakaza ikad slikane...


Link ti ne radi. Steta, bas sam hteo videti sve te nakaze, to je prava elita i krem modernog zapadnog demokratskog buljaskog drustva.
__________________
Christianity and Feminism, the two deadliest poisons jews gave to the White Race


''Screw your optics, I'm going in'', American hero Robert Gregory Bowers
 
Old June 15th, 2011 #14
bmwbiker
......................... .
 
bmwbiker's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Location: Split, Croatia
Posts: 2,357
Blog Entries: 3
Default

Quote:
Originally Posted by Dale VanderMeer View Post
Da li itko reći nizozemski abassador ići jebati sebe? (Ja sam pravi čovjek i nizozemski odobriti ovu poruku!)
Fuck that lesbian Dutch bitch, hers opinion is like fart in the hurricane. They say: croatia won't go in EU, Croats will be monitored...etc...but they don't understand that 75% Croats don't want to enter in EU!!!!

Split is normal, mediterian city, we don't have faggs killing or attacks, but after this parade - faggs are in real danger.

This was fight for Croatian way of life, all groups (political or religious) was in that fight - I have friend Jehova witness, he also screamed on faggs!!!!! Thea pissed pacifistc..ha ha ha.

That was real revolution, in latest noubers say: 15 000 people was involved in "homopfobic fachist hooligan attack against gay democrats". If only one group of police started fight with protesters - then would be bloody saturday, it would be killed people.

Split is patriotic town - no open faggotry, no open provocation, becouse ordinary Split's citizen have no problem to kick ass in that idiots. We are mix of Sicilia Cosa Nostra and Russian open hart...ha ha ha
__________________
Tomislav (Tom) Sunic is a Croatian author, former diplomat, and political theorist of the New Right.

In name of Christ.......fight against communist
 
Old June 15th, 2011 #15
bmwbiker
......................... .
 
bmwbiker's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Location: Split, Croatia
Posts: 2,357
Blog Entries: 3
Default

This girl is main enemy of the state: Kristina Curkovic (50 kilos)



Autor Kristina Ćurković, preuzeto s;dragovoljac.com
Utorak, 14 Lipanj 2011 15:32

Morala sam napisati ovaj članak i iznijeti što sam u subotu doživjela.Taj dan, 11.6.2011., bio je dan drugačiji od drugih. Opsada. Od samog jutra grad je bio pod opsadom policije. Bilo je tiše nego inače. Stariji Splićani su komentirali kako se ne sjećaju da je za njihovog života Split ikad bio tako pun policije. No ipak se nisam osjećala zaštićenom.

Znajući da sramotna parada počinje u 14h, uputila sam se u šetnju gradom vidjeti raspoloženje ljudi. Došla sam u Marmontovu ulicu. Bilo je puno prolaznika, kao inače, ali sa svih strana je bilo mnoštvo specijalaca. I tako sam stajala, promatrala, šutjela i čudila se gledajući kako policija privodi i obične momke koji su bili u prolazu.

Odjednom mi je prišao policajac u civilu sa slušalicom u uhu, pokazao značku i tražio osobnu. Pokazala sam mu. Pozvao me i rekao da moram poći s njim. Pitala sam razlog. Odgovor nisam dobila. To se dogodilo u 13i30h. Odveo me do marice i rekao kolegama da me čuvaju (mene i mojih 50kg prijetnje). Pretresli su mi torbu. Najopasnije što mi je bilo u torbi je krunica u novčaniku. I već kad sam očekivala da će me pustiti, odveli su me u maricu, zaključali s još pet momaka i odvezli u postaju. I dalje mi nisu odgovorili zbog čega. Bez ikakvog razloga i osnove. Jedan od djelatnika policije me je snimao pola minute kamerom. Osjećala sam se nezaštićenom, moje dostojanstvo i temeljno pravo zajamčeno Ustavom su povrijeđeni. U marici je bilo tamno i rešetke su bile zaključane. Došli smo u veliku prostoriju streljane. I dalje nisam dobila odgovor zbog čega sam privedena. Samo mi je jedan policajac rekao da ću od sada imati drugačiji tretman od sad. U toj prostoriji je bilo zagušljivo jer je bilo oko 50 privedenih. Sati su prolazili sporo. Pušena sam među zadnjima u 18i40. I dalje ne znajući razlog zbog čega sam uopće bila tu. Nisam dobila nikakav papir i ništa nisam trebala potpisivati.

Očito da me je netko smatrao prijetnjom. Mene zanima tko je ta osoba koja se usudila prekršiti Ustav uskraćujući mi pravo na slobodno kretanje, te me bez ikakvog razloga dala privesti? Živimo li u policijskoj državi? Zbog čega sam se taj dan osjećala ugroženom i zašto me nitko nije štitio? Zbog čega su me povrijedili na taj način? Bez obzira što su me pretresli, opkolili, zatvorili, nije mi bilo dozvoljeno niti telefonirati da javim svojima da se ne brinu. Spominjali su mi da ću imati pravo na jedan poziv i da će sud odlučiti jesam li kriva. Nisam znala, ni sada ne znam zbog čega. Jeli to moja policija koja bi me trebala štititi? Kako se niste sramili kada ste me uhitili?

Prolazile su bake i žene s djecom i nosile namirnice za ručak, međutim, specijalci ni njima nisu dozvolili prolaz. Ljudi su bili ljuti i povrijeđeni. Većina su taj dan bili kriminalci u očima policije i te parade.

Nedugo nakon što smo obranili Domovinu u ratu i postali slobodni ljudi, taj dan nam je slobodu oduzelo njih 150 (što stranih što domaćih pedera, lezbijki, udruge organizatora i simpatizeri). Što je to demokracija? Ili demoNkracija...

Draga moja hrvatska policijo, hoćete li me i sutra uhititi kada budem stajala na ulici, šutjela i imala svoje mišljenje i zar sam stvarno tako uznemiravajuća pojava za Hrvatsku?

Jer očito da sam prijetnja kad stojim i razmišljam. Samo se pitam kakav će biti taj sljedeći tretman… Jer garantiram da ću ponovno izići na ulicu, isto kao i u subotu. Vi ste tu da provodite zakon, a meni ste u subotu oduzeli pravo na slobodu kretanja bez ikakvog razloga i obrazloženja. Ustav RH u članku 24 kaže: ”Nitko ne može biti uhićen ili pritvoren bez pisanoga, sudbenog i na zakonu utemeljenog naloga. Takav nalog mora biti pročitan i uručen uhićeniku prilikom oduzimanja slobode.” Nisam dobila niti razlog. Povrijedili ste me i to ću zauvijek pamtiti, sramite se pogotovo ako ste radili protiv vlastite savjesi i uvjerenja, a sve u službi ulizivačke politike prema zlokobnoj Europskoj uniji koja propagira kulturu smrti.

Bože, čuvaj nas!

Kristina Ćurković, 21 god. (“prijetnja“ od 168cm i 50kg)

JEBEM TI MATER KOJI SU TO DEBILI U VLADI, PA TO MOŽE 5 NAORUŽANIH FACA NAPRAVIT VOJNI UDAR, ŠUPCI NAS VODE ŽEDNE PREKO VODE.
__________________
Tomislav (Tom) Sunic is a Croatian author, former diplomat, and political theorist of the New Right.

In name of Christ.......fight against communist
 
Old June 15th, 2011 #16
Serbian
Senior Member
 
Serbian's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 21,685
Default

Quote:
Originally Posted by bmwbiker View Post
Fuck that lesbian Dutch bitch, hers opinion is like fart in the hurricane. They say: croatia won't go in EU, Croats will be monitored...etc...but they don't understand that 75% Croats don't want to enter in EU!!!!

Split is normal, mediterian city, we don't have faggs killing or attacks, but after this parade - faggs are in real danger.


Split is patriotic town - no open faggotry, no open provocation, becouse ordinary Split's citizen have no problem to kick ass in that idiots. We are mix of Sicilia Cosa Nostra and Russian open hart...ha ha ha

Split and Dalmatia, also Herzegovina as a whole have always been more hot blooded, passionate and Mediterranean than other parts of Croatia. Serbs from these areas are the same.

Must be something in the blood that the cold 'northerners' like me {parents from Vojvodina and west Slavonija} cannot relate to.


__________________
Christianity and Feminism, the two deadliest poisons jews gave to the White Race


''Screw your optics, I'm going in'', American hero Robert Gregory Bowers
 
Old June 16th, 2011 #17
N.B. Forrest
Senior Member
 
N.B. Forrest's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Location: Virginia, CSA
Posts: 11,145
Default

Damn good work - true action on the streets. I salute you.
 
Old June 9th, 2012 #18
Serbian
Senior Member
 
Serbian's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 21,685
Default

June 9, 2012 | 15:28

Croatian police out in force ahead of Pride Parade

Source: B92, Beta, Tanjug, index.hr

SPLIT -- Around 500 participants of a gay Pride Parade gathered in the Croatian town of Split on Saturday.






The police have completely blocked the central parts of Split.

Aside from strong police presence, numerous foreign reporters gathered ahead of the parade.

The parade was supposed to start at 13:00 CET but it was delayed for 15:00.

One person was arrested earlier today for disorderly conduct.

In the meantime, around 300 people gathered in the Croatian town of Rijeka in support of activists in Split.

Five Croatian ministers and EU representatives will join LGBT members and activists in the parade.

The police have stated that the security will be at the highest possible level and Interior Minister Rajko Ostojić, who will take part in the parade, has banned an anti-gay rally that was supposed to be held.

Croatia’s Prime Minister Zoran Milanović has called for tolerance during the Pride Parade.

He added that everybody had the right to be different and to express it, which needed to be respected.

Last year’s parade was marked by riots and unrests so police have decided to deploy 900 officers to secure the Pride Parade on Saturday. A police helicopter will be flying over Split during the gay parade.
__________________
Christianity and Feminism, the two deadliest poisons jews gave to the White Race


''Screw your optics, I'm going in'', American hero Robert Gregory Bowers
 
Old June 9th, 2012 #19
Serbian
Senior Member
 
Serbian's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 21,685
Default

__________________
Christianity and Feminism, the two deadliest poisons jews gave to the White Race


''Screw your optics, I'm going in'', American hero Robert Gregory Bowers
 
Old February 22nd, 2013 #20
Jack Taylor
Banned
 
Join Date: Jan 2013
Posts: 45
Smile

Well done!
 
Reply

Share


Thread
Display Modes


All times are GMT -5. The time now is 07:24 PM.
Page generated in 0.26391 seconds.