Vanguard News Network
Pieville
VNN Media
VNN Digital Library
VNN Broadcasts

Old March 10th, 2009 #21
Heks
SrbIN
 
Heks's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Location: † Mother Serbia †
Posts: 209
Default

Quote:
Originally Posted by bmwbiker View Post
samo ti zajebaji....ali ja sam idalje na moderaciji....usto sam i vidio nešto strašno:

Ima neki thread koji je zaključan gdje je pun kurac ljudi izjavili da im se accounti pobrišu i to face od ljudi koji su tu od početka....a i stvarno fali jebote pola jebača tamo

koji se kurac događa nisu valjda se usrali FBIa
Ma jok, videli da je SF propo pa dobrovoljno odlaze. Nije SF kao nekad sto je bio.
__________________
This time we're here to finish a job, Started a decade ago
Driving the animals out of their holes, To bury them 6 feet below
Rats who dares to stand before us, Feel our guns go live
 
Old March 10th, 2009 #22
bmwbiker
......................... .
 
bmwbiker's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Location: Split, Croatia
Posts: 2,357
Blog Entries: 3
Default

Quote:
Originally Posted by Heks View Post
Ma jok, videli da je SF propo pa dobrovoljno odlaze. Nije SF kao nekad sto je bio.
ali dosta ljudi novih dolazi na SF..no kako vidim bježi se nemilosrdno u zadnja dva, tri mjeseca...
__________________
Tomislav (Tom) Sunic is a Croatian author, former diplomat, and political theorist of the New Right.

In name of Christ.......fight against communist
 
Old March 10th, 2009 #23
Heks
SrbIN
 
Heks's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Location: † Mother Serbia †
Posts: 209
Default

Quote:
Originally Posted by bmwbiker View Post
ali dosta ljudi novih dolazi na SF..no kako vidim bježi se nemilosrdno u zadnja dva, tri mjeseca...
Vazan je soj, a ne broj!
__________________
This time we're here to finish a job, Started a decade ago
Driving the animals out of their holes, To bury them 6 feet below
Rats who dares to stand before us, Feel our guns go live
 
Old March 10th, 2009 #24
bmwbiker
......................... .
 
bmwbiker's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Location: Split, Croatia
Posts: 2,357
Blog Entries: 3
Default

Quote:
Originally Posted by Heks View Post
Vazan je soj, a ne broj!
skokni na chat
__________________
Tomislav (Tom) Sunic is a Croatian author, former diplomat, and political theorist of the New Right.

In name of Christ.......fight against communist
 
Old March 10th, 2009 #25
bmwbiker
......................... .
 
bmwbiker's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Location: Split, Croatia
Posts: 2,357
Blog Entries: 3
Default

ne sekiraj se Makedonac propustit će ti on to

na kraju ćeš dobit i svoj pod forum
__________________
Tomislav (Tom) Sunic is a Croatian author, former diplomat, and political theorist of the New Right.

In name of Christ.......fight against communist
 
Old March 12th, 2009 #26
Heks
SrbIN
 
Heks's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Location: † Mother Serbia †
Posts: 209
Default

@bmwbiker
Al ti nemas srece
Koliko si dobio dugo pauzu na SF?
I zbog cega?
__________________
This time we're here to finish a job, Started a decade ago
Driving the animals out of their holes, To bury them 6 feet below
Rats who dares to stand before us, Feel our guns go live
 
Old March 12th, 2009 #27
bmwbiker
......................... .
 
bmwbiker's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Location: Split, Croatia
Posts: 2,357
Blog Entries: 3
Default

Your account has been disabled for the following reason: Laughing over the death of a Serb

Date your account will be reenabled: 04-12-2009, 11:00 PM

eto baniralo me napokon..sad se više ne sekiram jesam li na moderaciji..mjesec dana ladovine..valjda će The Croat odjebat više s foruma..

a sad da objasnim kako se bann desio....ja sam danas poslao nekim ljudima repove o mogućem puču...i neki su ti igrači već prije u kontaktu s The Croatom i četnicima tako da su mi namjestili zamku..koju sam ja skužio odmah...e definela stara srpska kurvetina i The Croatova prija je uletila za izvest...postove je pripremila već dan prije i na sve moje provokatorske teme je odgovorila dugim i kvalitetnim postovima gdje je branila temu i usput srala po Hrvatima.....e ja pošto sam na moderaciji, jebiga nemogu ništa napisat šta bi htio, tako sam ja ljepo pisao pizdarije...moderator koji je visio nad mojim postovima (u dogovoru s definelom i The Croatom) je morao pronać post kojim bi me banirao...i pronašao je nešto ovako: ha ha ha cijela tema je inskonstruirana dobro znamo ko radi prikupljanje organa po Balkanu ha ha ha i to je bio bann.....mogao sam napisat bilo šta bio bi bann, sad ja nesmetam The Croatu cijelih mjesec dana a onda ću vjerojatno opet biti na moderaciji.

No ja kažem dosta!!!!
Pun mi je kurac špijuna koji je/nije iz Australije, tipa kojega nitko nikad nije vidio, seratora koji se ponaša ko da je to njegova prčija, tipa koji je sam sebe predložio za moderatora (uz veliku podršku Srba), tipa koji stavlja članove na moderacije i namješta ovakve štele s baniranjem (a ispada kao da on nema nikakve veze s tim)...e bogami neće više ovo proć ovako.

Ja sam moderaciju dobio zato šta sam napadao Andjela apokalipse - e taj je interesantan, već godinama on visi i nešto posta onako da upeca, i šta je interesantno: tip posta na Francuskom, Ruskom, Engleskom, Hrvatskom i Srpskom...ili je tip genije (a po razgovoru je neki papak, nepismen) ili je taj account od policije pa više ljudi se služi s njim nebili ulovili koga ili preduhitrili neku akciju..a svi njegovi threadovi su bili vezani s nekim političkim događanjima koja dolaze.

Srušimo pizduna...i da ga srušimo odmah sad trebat će nam više godina da vratimo sve ljude koji nemogu od gadost postat a da to šuga špijunska ne provjerava...
Ako je mislio pička da ga neću kužnit šta radi..a bio sam ga kužnio odmah na prvome banu..gadno se vara....on pada, on ide doli, taj šugavac koji nezna ni Hrvatski govorit i koji šuruje s Srbima on će krojit pravdu...
__________________
Tomislav (Tom) Sunic is a Croatian author, former diplomat, and political theorist of the New Right.

In name of Christ.......fight against communist
 
Old March 12th, 2009 #28
bmwbiker
......................... .
 
bmwbiker's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Location: Split, Croatia
Posts: 2,357
Blog Entries: 3
Default

a ovo je zašto sam moderiran:

Re: pitanje,dva?

--------------------------------------------------------------------------------

1. zašto sam na moderaciji?

tako da imamo vremena regulisati tvoje postove prija nego sto se obavu

2. zbog kojega posta i tko me je stavio?

jasam ti stavio i to zbog mnogo razlicitih postova

3. koliko će to trajati?

to je do tebe, ionako te nisam htio staviti na tu moderaciju

4. odgovaraš li ti na moje PM ili me smatraš nekim debilom...?

nije to nego imam malo vremena da odgovaram tako svakome i odmah.


to je jedini post koji sam ja i on imali u 10 dana moje moderacije...a poslao sam mu bar 20 postova.
Sve je krenulo mojim podržavanjem FD za drugog moderatora i Ustasche No1, no ni prošlo baniranje nije pomoglo, jer smo već tada nešto tražili i iznenadili smo se kad smo našli, u starim postovima ima stvarno dobrog materijala o The Croatu..ispalo je da je The Croat ubačeni špijun, jer je totalno sumljiv, nepovezan, sere da nema vremena za pregledavat postove, dok u biti visi na SF....a da bude šećer na kraju...temi koju sam otvorio o Vnn je obrisao cijelu jučer..tad sam znao da ću danas dobit bann, i znao sam da on neće imati muda to napravit nego će nekoga drugoga upotrjebit...a taj će bit neko od njegova povjerenja (definela) i moderator s SF Europe..sad koji je boli me kurac..to nije bitno..bitno je da smo našli krticu, ovo je odkurca ban na mjesec dana no The Croatu je bolje da kupi svoje pandursko-špijunske kufere i bježi u pičku materinu jer je gotov...
__________________
Tomislav (Tom) Sunic is a Croatian author, former diplomat, and political theorist of the New Right.

In name of Christ.......fight against communist
 
Old March 12th, 2009 #29
Heks
SrbIN
 
Heks's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Location: † Mother Serbia †
Posts: 209
Default

Vidim nema teme ni o Albosima, ko sto kaze Hladno Pivo nije sve tako sivo
A na SF ne vole VNN ne znam sto je to tako.
Ako FD ne podrzava Albose (sto verujem da je tako posto je Hriscanin, no ne mora da znaci) bice dobar admin, a za sto ce da radi itd. bole me k
__________________
This time we're here to finish a job, Started a decade ago
Driving the animals out of their holes, To bury them 6 feet below
Rats who dares to stand before us, Feel our guns go live
 
Old March 12th, 2009 #30
Jimmy McQuade
Hrvatski Prijatelj
 
Jimmy McQuade's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Location: SFV
Posts: 1,131
Cool

Hail hail bmwbiker. An Faolchú Fionn here, comrade. If you need help with anything, let me know!
 
Old March 13th, 2009 #31
bmwbiker
......................... .
 
bmwbiker's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Location: Split, Croatia
Posts: 2,357
Blog Entries: 3
Default

Quote:
Originally Posted by Heks View Post
Vidim nema teme ni o Albosima, ko sto kaze Hladno Pivo nije sve tako sivo
A na SF ne vole VNN ne znam sto je to tako.
Ako FD ne podrzava Albose (sto verujem da je tako posto je Hriscanin, no ne mora da znaci) bice dobar admin, a za sto ce da radi itd. bole me k
FD je vrhunski...a i svi ga znaju, dok ovu pičku nitko ne pozna osim SOE,POE, SIS..i takvih organizacija na državnoj plaći..

A ta mržnja između SF i Vnn...nism dokučio od kad je i zašto, prepostavljam, da ovi s SF ovo smatraju ko konkurenciju, jer ipak SF kupi pare od onih luzera što plaćaju..a kad vidim ko sve plaća dođe mi povraćat...
__________________
Tomislav (Tom) Sunic is a Croatian author, former diplomat, and political theorist of the New Right.

In name of Christ.......fight against communist
 
Old March 13th, 2009 #32
bmwbiker
......................... .
 
bmwbiker's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Location: Split, Croatia
Posts: 2,357
Blog Entries: 3
Default

Quote:
Originally Posted by Caoimhghain View Post
Hail hail bmwbiker. An Faolchú Fionn here, comrade. If you need help with anything, let me know!

My friend..you come...im now so happy that you come and support me...Yes i will needed some of yours "free acces to SF" becoue i want to somebody speaks about truth, as you see all my threads and signatures which connect me and VNN are deleted.
I fall in bann trap, i see that its coming and it was fast..two posts, nothing problematic, and bann....i will explain more detail latter.

Thanks my friend why you come here!

PS. you can say fuck, nigger here and not be punished, ha ha ha it is free site
__________________
Tomislav (Tom) Sunic is a Croatian author, former diplomat, and political theorist of the New Right.

In name of Christ.......fight against communist
 
Old March 13th, 2009 #33
Serbian
Senior Member
 
Serbian's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 22,053
Default

Quote:
Originally Posted by bmwbiker View Post

A ta mržnja između SF i Vnn...nism dokučio od kad je i zašto, prepostavljam, da ovi s SF ovo smatraju ko konkurenciju, jer ipak SF kupi pare od onih luzera što plaćaju..a kad vidim ko sve plaća dođe mi povraćat...
Sigurno da smatraju VNN kao konkurenciju, oni otvoreno govore protiv VNN i cak zabranjuju bilo kakve linkove i razgovor tamo o VNN.
SF je reakcionarski forum, tamo pisu republikanci i Judeofili konzervativci, ljubitelji dela Ronalda Regana i Margaret Thatcher. Koliko je meni poznato tamo je zabranjeno velicati NS/Hitlera i govoriti otvoreno protiv Jevreja dok se tolerisu pederi, narkomani, mongrili i demokrate pod uslovom da salju pare Blacku. Taj forum nema nikakve veze sa nasom NS idejom i borbom.
__________________
Christianity and Feminism, the two deadliest poisons jews gave to the White Race


''Screw your optics, I'm going in'', American hero Robert Gregory Bowers
 
Old March 13th, 2009 #34
bmwbiker
......................... .
 
bmwbiker's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Location: Split, Croatia
Posts: 2,357
Blog Entries: 3
Default

Quote:
Originally Posted by Serbian View Post
Sigurno da smatraju VNN kao konkurenciju, oni otvoreno govore protiv VNN i cak zabranjuju bilo kakve linkove i razgovor tamo o VNN.
SF je reakcionarski forum, tamo pisu republikanci i Judeofili konzervativci, ljubitelji dela Ronalda Regana i Margaret Thatcher. Koliko je meni poznato tamo je zabranjeno velicati NS/Hitlera i govoriti otvoreno protiv Jevreja dok se tolerisu pederi, narkomani, mongrili i demokrate pod uslovom da salju pare Blacku. Taj forum nema nikakve veze sa nasom NS idejom i borbom.

pa to si dobro pogodio...taj forum ide k samo dvije stvari: daj nam love i ne pizdi previše...no tamo se usput nakotilo masona, razno raznih luzera i jasno policijskih špijuna
__________________
Tomislav (Tom) Sunic is a Croatian author, former diplomat, and political theorist of the New Right.

In name of Christ.......fight against communist
 
Old March 13th, 2009 #35
bmwbiker
......................... .
 
bmwbiker's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Location: Split, Croatia
Posts: 2,357
Blog Entries: 3
Default

Your account has been disabled for the following reason: Laughing over the death of a Serb

Date your account will be reenabled: Never



The Croat je odradio svoj špijunski posao.....ha ha ha TRAJNO BANIRANJE!!!!!!
__________________
Tomislav (Tom) Sunic is a Croatian author, former diplomat, and political theorist of the New Right.

In name of Christ.......fight against communist
 
Old March 13th, 2009 #36
Heks
SrbIN
 
Heks's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Location: † Mother Serbia †
Posts: 209
Default

Lol, jbg oce to tako rodjo
Ali eto imas vremena da se posvetis VNN
__________________
This time we're here to finish a job, Started a decade ago
Driving the animals out of their holes, To bury them 6 feet below
Rats who dares to stand before us, Feel our guns go live
 
Old March 13th, 2009 #37
Jimmy McQuade
Hrvatski Prijatelj
 
Jimmy McQuade's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Location: SFV
Posts: 1,131
Default

Quote:
Originally Posted by bmwbiker View Post
My friend..you come...im now so happy that you come and support me...Yes i will needed some of yours "free acces to SF" becoue i want to somebody speaks about truth, as you see all my threads and signatures which connect me and VNN are deleted.
I fall in bann trap, i see that its coming and it was fast..two posts, nothing problematic, and bann....i will explain more detail latter.

Thanks my friend why you come here!

PS. you can say fuck, nigger here and not be punished, ha ha ha it is free site
good deal buddy.
 
Old March 14th, 2009 #38
bmwbiker
......................... .
 
bmwbiker's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Location: Split, Croatia
Posts: 2,357
Blog Entries: 3
Default

Quote:
Originally Posted by Caoimhghain View Post
good deal buddy.
that fucker bann me forever...what a loser..
__________________
Tomislav (Tom) Sunic is a Croatian author, former diplomat, and political theorist of the New Right.

In name of Christ.......fight against communist
 
Old March 14th, 2009 #39
bmwbiker
......................... .
 
bmwbiker's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Location: Split, Croatia
Posts: 2,357
Blog Entries: 3
Default

Quote:
Originally Posted by Local Patriot
Moderatore . . .

Zasto je bmwbiker dobio ban?

The Croat:

za razliku od prethodni, bmw nije baniran od mene. on je baniran zato sto se javno isticao zadovoljstvo smrti nekom srbinu, to je samo nakon niz idiotski postova ukljucijuci jedan s slikom seksualizacije djece. Meni uopce nije cudno da je popusio ban.
__________________
za razliku od predhodnih...to misli na ljude koje je izbanirao i izmoderirao

Pa kako može lagati pa to je stravično...koja smrdljiva manipulacija. nism se smijao mrtvome srbinu,nego defineli a oni su to tako naveli neka pokažu moje odgovore..ovo je kulminacija njegovih laži: slika seksualizacije djece!!! pa jeli on normalan, ja nikad nisam nešto tako postao, još će me đubre optužit da sam baniran zbog pedofilije...
Neka vam objasni kako je definela imala već pripremljene postove i zašto je od bana na mjesec dana nastao trajni bann...trajni ban je zabio The Croat


a drago mi je da je pustio moj post kojim ja pitam i objašnjavam šta je spam...to je poslano davno ali je pička čuvao..
__________________
Tomislav (Tom) Sunic is a Croatian author, former diplomat, and political theorist of the New Right.

In name of Christ.......fight against communist

Last edited by bmwbiker; March 14th, 2009 at 05:26 AM. Reason: ddddddd
 
Old March 14th, 2009 #40
Aleksandar
ArMakedon
 
Aleksandar's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Location: Prilep, Macedonia
Posts: 77
Default

Sad ti lepo novi account and kick sime ass.

Na SF Europe Biala_Polska pojma nema šta se zbiva. Pa neki amer počeo je da izigrava boga.
 
Reply

Tags
foibe, moderator on stormfront, stormfront

Share


Thread
Display Modes


All times are GMT -5. The time now is 09:28 AM.
Page generated in 0.14132 seconds.